Cykloturistika

Okolí Pece pod Sněžkou nabízí skvělé cyklotrasy s výhledy na Krkonoše.

Cyklistické trasy okolí Pece Pod Sněžkou_DSC9972a

Rýchorský okruh na horském kole
Nástupním i cílovým místem je město Žacléř, respektive jeho Rýchorské náměstí. Ze Žacléře budete na horském kole stoupat k hřbetům Rýchor….

Rýchorský sjezd Malá Úpa – Trutnov
Nádherná trasa pro horská kola začíná u infocentra v Malé Úpě (výchozí červeně značená trasa) a vede přes východní část Krkonoš – malebné….

Krkonošská naučná cyklostezka pro horská kola
Stezka vede od horní stanice lanovky Černá hora v Janských Lázních po partiích Černé a Světlé hory. Lanovka na Černou horu Vás vyveze i s horskými koly….

Na Černou horu a do Velké Úpy
Z horské obce Lánov u Vrchlabí vyjedete na Černou horu přes Bonischovy boudy a Tetřeví boudy. Z Černé hory pak směrem na Václavák k rozcestí….

Královecký Špičák
Z Žacléře můžete podniknout také náročnou trasu na Královecký Špičák. Trasa vede přes partie Vraních hora a Polsko. Uvidíte také Růžový palouček….

Trutnovský sjezd
Z Janských Lázní se vydáte na Zlatou vyhlídku a Janskou horu, následně již obcí Mladé Buky, Hrádeček a přes Horní Staré Město do Trutnova….

Černodolský sjezd
Trasa míří od dolní stanice lanovky v Janských Lázních do horské obce Černý důl. Trasa je méně obtížná. Délka 12 km….

Janské lázně – Vrchlabí
Trasa pro horská kola míří z Janských Lázní od dolní stanice lanovky na Černou horu do Vrchlabí.  Z Janských Lázní se vydáte za stálého stoupání po značené cestě pro cyklisty….

Sjezd pod Liškou B
Trasa pro horské kolo vede z Janských lázní od dolní stanice lanovky na Černou horu do horské obce Lánov. Z Janských Lázní se vydáte za stálého stoupání po značené….

Více zde: http://www.pecpodsnezkou-turistika.cz/aktivity/cyklotrasy/